IRRITEC Kříž MFFF 1" s O-kroužkem, GR
IRRITEC Kříž MFFF 1" s O-kroužkem, GR
-19%
T-kus, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el.mag.ventilu, (matka/matka/matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13173Doprava a platba
Běžná cena 118 Kč. Ušetříte 19% (22 Kč) 96 Kč s DPH
T-kus, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el.mag.ventilu, (matka/matka/matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13173Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,134 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Počet převlečných matic | 3 |
| Počet vnějších závitů | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1 " |
Související produkty (8)















Související produkty8
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 20x3/4"
Skladem
31 Kč
32 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Těsnění O-kroužek
Skladem
13 Kč
10,74 Kč bez DPH
10,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%
Novinka


IRIBOX Rozšíření - manometr
Skladem
393 Kč
399 Kč
324,79 Kč bez DPH
324,79 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRIBOX Rozšíření - odbočka na zazimování
Skladem
422 Kč
348,76 Kč bez DPH
348,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-5%


IRRIGA Kříž MFFF 1" s plochým těsněním
Skladem
180 Kč
189 Kč
148,76 Kč bez DPH
148,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


RAIN S.p.A RN kříž MFFF 1", O-kroužek, PVC
Skladem
120 Kč
125 Kč
99,17 Kč bez DPH
99,17 Kč bez DPH



