IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 20x1/2"
IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 20x1/2"
Přechod z potrubí na závit 20x1/2" (koleno s vnitřním závitem) - Mechanická tvarovka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4352Doprava a platba
40 Kč s DPH
Přechod z potrubí na závit 20x1/2" (koleno s vnitřním závitem) - Mechanická tvarovka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4352Doprava a platba
Příslušenství (2)




Příslušenství2
Rychlé info
-13%


IRRITEC Náhradní zajišťovací matka zelená - CONNECTO - typ: 20 mm
Skladem
14 Kč
16 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


IRRITEC Náhradní svěrný kroužek - CONNECTO a CONNECTO PLUS - typ: 20 mm
Skladem
12 Kč
13 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů z nízkohustotního (PE-LD/ES) a středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém (PE-MD / PE-LLD) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
| 20x1/2" | PN 10; hmotnost: 0,030 kg |
| 20x3/4" | PN 10; hmotnost: 0,036 kg |
| 25x1/2" | PN 10; hmotnost: 0,050 kg |
| 25x3/4" | PN 10; hmotnost: 0,056 kg |
| 32x3/4" | PN 10; hmotnost: 0,086 kg |
| 32x1" | PN 10; hmotnost: 0,088 kg |
| 40x1" | PN 10; hmotnost: 0,134 kg |
| 40x5/4" | PN 10; hmotnost: 0,132 kg |
| 50x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,226 kg |
| 63x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,368 kg |
| 63x2" | PN 10; hmotnost: 0,372 kg |
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | zelená |
| Dimenze připojení na potrubí | 20 mm |
| Hmotnost | 0,036 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 10 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1/2 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - T - kusy - typ: 20 mm
Skladem
67 Kč
68 Kč
55,37 Kč bez DPH
55,37 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnějším závitem - typ: 20x1/2"
Skladem
35 Kč
28,93 Kč bez DPH
28,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 20 mm
Skladem
51 Kč
52 Kč
42,15 Kč bez DPH
42,15 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Zátky na potrubí - typ: 20 mm
Skladem
35 Kč
28,93 Kč bez DPH
28,93 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 20x1/2"
Skladem
33 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 20x1/2"
Skladem
31 Kč
32 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRITEC CONNECTO - Spojky přímé - typ: 20x20 mm
Skladem
47 Kč
49 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 20x3/4"
Skladem
40 Kč
33,06 Kč bez DPH
33,06 Kč bez DPH



























