IRRITEC 6,0 x 4,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 250 m
IRRITEC 6,0 x 4,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 250 m
-7%
Mikropotrubí PVC (200) 1/4" - 6,0 x 4,0 mm, 250 m v balení, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45713Doprava a platba
Běžná cena 3 500 Kč. Ušetříte 7% (250 Kč) 3 250 Kč s DPH 13 Kč/m
Mikropotrubí PVC (200) 1/4" - 6,0 x 4,0 mm, 250 m v balení, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45713Doprava a platba
Použití
Mikropotrubí 6.0 x 4.0 mm se používá jako součást rozvodných systémů mikrozávlahy pro připojení kapkovačů, mikrozavlažovačů nebo zavlažovacích jehel k rozvodnému potrubí. Spoje se vytváří mechanicky pomocí nástrčných mikrotvarovek.Specifikace
Balení v 250 m rolích (ve folii) nebo v 50 m svitcích.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 250 m |
| Hmotnost | 0,036 kg |
| Materiál | semiflexibilní PVC |
| Max. pracovní tlak | 3 bar |
| Maximální doporučený průtok | 0,03 l/s |
| Rozměry | 6,0 x 4,0 mm |
| UV stabilizace | Ano |
| Výrobce | Irritec |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info
-8%


Antelco SHRUBBLER 360 s hrotem
Skladem
12 Kč
13 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

Antelco Mikroventilek nástrčný VARI FLOW (B) 4 mm
Skladem
23 Kč
24 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


IRRITEC Zavlažovací jehla AID s konc. kapkovačem 2,6 l/h - typ: 10 cm
Skladem
5 Kč
6 Kč
4,13 Kč bez DPH
4,13 Kč bez DPH
Rychlé info


Antelco Mikrotvarovky 4 mm (pro typ 200) - typ: spojka
Skladem
6 Kč
4,96 Kč bez DPH
4,96 Kč bez DPH
Rychlé info


Antelco Mikrotvarovky 4 mm (pro typ 200) - typ: T-kus
Skladem
8 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info


Antelco Mikrotvarovky 4 mm (pro typ 200) - typ: koleno
Skladem
8 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info


Antelco Mikrotvarovky 4 mm (pro typ 200) - typ: kříž
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%

IRRIGA Univerzální nástroj TR-3
Skladem
640 Kč
699 Kč
528,93 Kč bez DPH
528,93 Kč bez DPH



