IRRITEC "3FF" ventily - vnitřní závity - typ: závity 2"
IRRITEC "3FF" ventily - vnitřní závity - typ: závity 2"
-15%
Kulový ventil, materiál PVC, rozebiratelný, 2x vnitřní závit 2" Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45507Doprava a platba
Běžná cena 505 Kč. Ušetříte 15% (75 Kč) 430 Kč s DPH
Kulový ventil, materiál PVC, rozebiratelný, 2x vnitřní závit 2" Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45507Doprava a platba
Použití
Ventily jsou určeny pro nízkotlaké závlahové systémy do 6 barů, nejsou určeny pro instalace v interiérech budov, umisťují se nejčastěji do ventilových šachtic a musí být umístěny vždy za hlavním el.mag. ventilem, na zimu je nutné ventily odvodnit a potrubí zazimovat nejlépe stlačeným vzduchem.Specifikace
| 3/4" | PN 6; hmotnost: 0,156 kg |
| 1" | PN 6; hmotnost: 0,19 kg |
| 5/4" | PN 6; hmotnost: 0,26 kg |
| 6/4" | PN 6; hmotnost: 0,30 kg |
| 2" | PN 6; hmotnost: 0,35 kg |
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Konstrukce ventilu | kulový |
| Materiál | PVC |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Nutné zazimování | Ano |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Připojovací závit | Vnější/Vnitřní |
| Rozebíratelná konstrukce | Ano |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 2 " |
| Výrobce | Irritec |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info
-4%

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 2"
Skladem
1 208 Kč
1 260 Kč
998,35 Kč bez DPH
998,35 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%
Novinka

IRRITEC "3MF" ventily - vnitřní/vnější závit - typ: závity 2"
Skladem
408 Kč
435 Kč
337,19 Kč bez DPH
337,19 Kč bez DPH
