IRRITEC "3FQ" ventil - vnitřní závit / přechod na potrubí
IRRITEC "3FQ" ventil - vnitřní závit / přechod na potrubí
Kulový ventil, materiál PVC, rozebiratelný, 1" vnitřní závit, 32 mm přechod na potrubí Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4261Doprava a platba
120 Kč s DPH
Kulový ventil, materiál PVC, rozebiratelný, 1" vnitřní závit, 32 mm přechod na potrubí Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4261Doprava a platba
Příslušenství (4)








Příslušenství4
Rychlé info
-8%


IRRITEC Náhradní zajišťovací matka zelená - CONNECTO - typ: 32 mm
Skladem
23 Kč
25 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC Náhradní svěrný kroužek - CONNECTO a CONNECTO PLUS - typ: 32 mm
Skladem
17 Kč
18 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC Náhradní roznášecí vložka - CONNECTO a CONNECTO PLUS - typ: 32 mm
Skladem
17 Kč
18 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC Náhradní těsnící O-kroužek - CONNECTO a CONNECTO PLUS - typ: 32 mm
Skladem
17 Kč
18 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH
Použití
Tento DG ventil kombinuje klasický závitový a spojkový kulový ventil. Na jedné straně je opatřen vnějším závitem a na druhé přechodem na potrubí. Tím pádem se skvěle hodí jako uzavírací vstupní ventil do ventilových šachtic, případně pro zemědělské účely, jako uzavírací ventil odboček nebo pro možnost uzavření čsti systému přímo na rozvodu z důvodu servisních zásahů apod.Ventil by měl být vždy umístěn až za hlavním el.mag. ventilem. Na zimu je nutné ventil odvodnit a potrubí zazimovat nejlépe stlačeným vzduchem. Ventil je určen pro nízkotlaké závlahové systémy do 6 barů, není určen pro instalace v interiérech budov.
Specifikace
| 32x1" | PN 6; hmotnost: 0,31 kg |
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,31 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Konstrukce ventilu | kulový |
| Materiál | PVC |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Nutné zazimování | Ano |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro potrubí | 32 mm |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Rozebíratelná konstrukce | Ano |
| Typ závitu | vnitřní |
| Velikost závitu | 1 " |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-13%


IRRIGA Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
Skladem
195 Kč
225 Kč
161,16 Kč bez DPH
161,16 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
Skladem
2 800 Kč
3 500 Kč
(28 Kč/m)
2 314 Kč bez DPH
2 314 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Rozdělovač 3x1" s plochým těsněním
Skladem
347 Kč
365 Kč
286,78 Kč bez DPH
286,78 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
58 Kč
47,93 Kč bez DPH
47,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO PLUS - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x1"
Skladem
98 Kč
99 Kč
80,99 Kč bez DPH
80,99 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
69 Kč
57,02 Kč bez DPH
57,02 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO PLUS - Kolena s vnitřním závitem - typ: 40x1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
82 Kč
86 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)






Alternativní produkty3
Rychlé info
Novinka


IRRIGA PP DG kulový ventil - vnější závit / přechod na potrubí - typ: 32x1"
Skladem
172 Kč
142,15 Kč bez DPH
142,15 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRRIGA PP DG kulový ventil - vnější závit / přechod na potrubí - typ: 40x5/4"
Skladem
330 Kč
272,73 Kč bez DPH
272,73 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRRIGA esyLOCK - DG kulové ventily s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
198 Kč
163,64 Kč bez DPH
163,64 Kč bez DPH







