Hunter Náhradní tělo postřik. řady "G900"
Hunter Náhradní tělo postřik. řady "G900"
Náhradní tělo postřikovače pro G 990/995
(verze E), bez ventilu, bez krytky boxu a šroubů Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23878Doprava a platba
2 282 Kč s DPH
Náhradní tělo postřikovače pro G 990/995
(verze E), bez ventilu, bez krytky boxu a šroubů Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23878Doprava a platba
Použití
Náhradní pouzdro ke golfovým rotačním postřikovačům: "G990E, G995E. (DECODER BOX)Součástí pouzdra NENÍ kryt decoderového boxu ani zajišťovací šrouby. (pouze samotné pouzdro)
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| DECODER BOX (Možnost osazení dekodéru) | Ano |
| Hmotnost | 1.01 kg |
| Materiál těla postřikovače | zesílený plast |
| Ochranný prvek | Ano |
| Předinstalovaný dekodér | Ne |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Typ závitu | ACME (trapézový) |
| Vestavěný elektromagnetický ventil, ON/AUTO/OFF s tlak. regulací | Ne |
| Vnější průměr obruby postřikovače | 19 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Výška těla postřikovače | 34 cm |
| Zapouzdřený připojovací závit (vnitřní) | 6/4 " |
Související produkty (5)






Související produkty5
Rychlé info

Hunter G-TTS Závitová redukce 6/4"ACME x 6/4" BSP
Skladem
433 Kč
357,85 Kč bez DPH
357,85 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter G-990, elektromag. ventil, výsuv 8 cm, kruh, 6/4"
Není skladem
10 860 Kč
8 975,21 Kč bez DPH
8 975,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

Hunter G-995, elektromag. ventil, výsuv 8 cm, výseč, 6/4"
Není skladem
11 677 Kč
11 949 Kč
9 650,41 Kč bez DPH
9 650,41 Kč bez DPH
Rychlé info

Hunter Náhradní výsuvník k postřikovači G990
Skladem
4 668 Kč
3 857,85 Kč bez DPH
3 857,85 Kč bez DPH
Rychlé info

Hunter Náhradní výsuvník k postřikovači G995
Skladem
5 380 Kč
4 446,28 Kč bez DPH
4 446,28 Kč bez DPH



