Hunter G-995, elektromag. ventil, výsuv 8 cm, výseč, 6/4"
Hunter G-995, elektromag. ventil, výsuv 8 cm, výseč, 6/4"
Rotační postřikovač, výsuv 8 cm, 6/4" ACME, výsečový, decoder box, e.ventil, tlak.reg., tr 53, poloměr dostřiku až 26,8 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23995Doprava a platba
Běžná cena 11 949 Kč. Ušetříte 2% (272 Kč) 11 677 Kč s DPH
Rotační postřikovač, výsuv 8 cm, 6/4" ACME, výsečový, decoder box, e.ventil, tlak.reg., tr 53, poloměr dostřiku až 26,8 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 23995Doprava a platba
Příslušenství8

Hunter G-TTS Závitová redukce 6/4"ACME x 6/4" BSP
357,85 Kč bez DPH

Hunter Plochý nástroj ke golf. postřik. řady "G, TTS, B"
477,69 Kč bez DPH

Hunter Kleště pro svorky ventilu postřikovačů řady "G"
939,67 Kč bez DPH

Hunter I-90 Náhradní jednotlivé trysky - typ: #63-černá
44,63 Kč bez DPH

Hunter Velký "T" montážní klíč k rotač. postřikovačům
76,86 Kč bez DPH


Hunter PVC kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 6/4", (BSP x ACME)
1 467,77 Kč bez DPH


IRRIGA G-990/995/STG-900 Travní kryt k postřikovači
2 444,63 Kč bez DPH

Hunter Náhradní výsuvník k postřikovači G995
4 446,28 Kč bez DPH
Použití
Profesionální řešení zavlažování golfových hřišť a sportovních veřejných ploch s poloměrem dostřiku do cca 30 m. Postřikovače se instalují především na fairwayích - obyvykle v jednořadém systému uspořádání "SINGLE" (postřikovač je samostatně ovládán vlastním vestavěným ventilem a 1 dekodérem). Disponuje unikátním DECODER BOXem, který umožňuje snadný přístup shora k dekodéru, cívce ventilu, regulátoru a konektorům. Postřikovač je dodáván pouze s předinstalovaným el.mag. ventilem a předinstalovanou tryskou #53, disponuje 3tryskovým systémem distribuce vody. Trysky postřikovače jsou kompatibilní s postřikovači I-90 a G-990.Připojovací závit 6/4" ACME.
Specifikace
!!! Postřikovače se dodávají s předinstalovanou tryskou #53. Jednotlivé trysky k postřikovačům se objednávají samostatně !!!
!!! Před každou instalací jiné trysky než je tryska předinstalovaná je nutné přenastavit polohu vymezovače průtoku statoru, nacházející se ve spodní části výsuvníku pod filtrem, do polohy označené číslem patřičné instalované trysky. V případě nepřenastavení statoru před instalací trysky nebude rotační hlavice výsuvníku správně fungovat !
Základní sada trysek pro G995E (výseč) 6 ks:
- #33 (šedá) max. poloměr dostřiku 21.6 m
- #38 (červená) max. poloměr dostřiku 23.5 m
- #43 (hnědá) max. poloměr dostřiku 23.8 m
- #48 (tm.zelená) max. poloměr dostřiku 25.3 m
- #53 (tm.modrá) max. poloměr dostřiku 26.8 m
- #63 (černá) max. poloměr dostřiku 28.0 m
| 3 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
|---|---|
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Barva ochranného pryžového krytu | černá |
| DECODER BOX (Možnost osazení dekodéru) | Ano |
| Délka výsuvníku | 22 cm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 5.5 - 8.3 bar |
| GEAR DRIVE (Bezolejový vodou poháněný převodový mechanismus) | Ano |
| Hmotnost | 2.11 kg |
| Inteligentní konstrukce těsnění | Ano |
| Konstantní rychlost rotace | Ano |
| Materiál těla postřikovače | zesílený plast |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 29,9 m |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Možnost redukce dostřiku plochým šroubovákem | Ne |
| Možnost výměny pryžového krytu | Ano |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní T klíč |
| Ochranný pryž/plast kryt | Ano |
| OPPOSING NOZZLE (Oboustrané směrování trysek) | Ne |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Předinstalovaný dekodér | Ne |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 8.22 - 16.971 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 40 - 360 ° |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 23.5 - 29.9 m |
| Rozšiřující sada trysek | Ne |
| Srážková výška | 18 mm/hod |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Typ závitu | ACME (trapézový) |
| Úhel vzestupu paprsku | 22.5 ° |
| Vestavěný elektromagnetický ventil, ON/AUTO/OFF s tlak. regulací | Ano |
| Vestavěný regulátor tlaku | Ano |
| Vnější průměr obruby postřikovače | 19 cm |
| Výběr samostatně dodávaných trysek | 6 ks |
| Výrobce | Hunter |
| Výsečové a celokruhové provedení v 1. modelu | Ne |
| Výsečové provedení | Ano |
| Výška těla postřikovače | 34 cm |
| Výška výsuvu | 8 cm |
| Vyšší rychlost rotace (High speed) | Ne |
| Zapouzdřený mechanismus | Ano |
| Zapouzdřený připojovací závit (vnitřní) | 6/4 " |
| Zesílená pružina | Ano |
| Předinstalovaná tryska | #53 |
| Regulace tlaku | 5.6 bar |
Související produkty8


Hunter PGV, 6/4" FF, s regulací průtoku
1 380,17 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 50 mm
160,33 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH

Hunter Dekodér ICD 100
3 150,41 Kč bez DPH

Hunter Adaptér na hadici pro proplach těla postřik. řady "G" - typ: G 90/900
1 738,84 Kč bez DPH


DAB K80-300T, 400 V
36 644,63 Kč bez DPH


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - REFLEXNÍ - typ: oranžové
8,26 Kč bez DPH


IRRIGA Vodotěsný konektor DBO (vel. L)
42,15 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Hunter G-990, elektromag. ventil, výsuv 8 cm, kruh, 6/4"
8 975,21 Kč bez DPH


Hunter G-885, elektromag. ventil, výsuv 8 cm, kruh & výseč, 6/4"
8 929,75 Kč bez DPH
