Grundfos UNILIFT CC7-A1, 230 V
Grundfos UNILIFT CC7-A1, 230 V
-1%
Kalové čerpadlo, plovák, Qmax = 10 m3/hod, Pmax = 0.07 MPa, P2 0,38 kW, kabel 10 m Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 50999Doprava a platba
Běžná cena 6 619 Kč. Ušetříte 1% (73 Kč) 6 546 Kč s DPH
Kalové čerpadlo, plovák, Qmax = 10 m3/hod, Pmax = 0.07 MPa, P2 0,38 kW, kabel 10 m Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 50999Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
Skladem
113 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH
Použití
Ponorné kalové čerpadlo pro domácí použití. pro čištění jímek, studní, odvodnění sklepů, šachet, pro běžné čerpání mírně znečištěné vody. Čerpadla Unilift CC mohou čerpat čistou vodu, spodní vodu a odpadní vodu obsahující pevné složky do průměru 10 mm. Čerpadlo přitom musí být zcela nebo částečně ponořeno v čerpané kapalině. Jestliže sejmete sací koš, Unilift CC se stane čerpadlem, které bude schopno odčerpávat kapalinu až do výšky její hladiny redukované na pouhé 3 mm. Sejmutí sacího koše můžete provést jediným pohybem tak, že mezi sací koš a plášť čerpadla vložíte plochý nástroj a lehce jím otočíte. Sací koš tím odskočí ze své instalační polohy. Chcete-li obnovit normální provoz čerpadla natlačte sací koš zpět do patřičné polohy na čerpadle. Čerpadlo má parametry - max. průtok 10 m3/hod, max.tlak 0,7 bar. Součástí je závitový nástavec, zpětná klapka a 10 m kabel s vidlicí.Specifikace
Parametry
| Délka kabelu | 10 m |
|---|---|
| Hloubka ponoru max. | 10 m |
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,38 kW |
| Krytí IP | 68 |
| Materiál - oběžná kola | technopolymer |
| Maximální počet sepnutí | 20/hod |
| Monoblokové provedení | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Plovák | Ano |
| Připojovací závit (vnější) | 5/4-1-3/4 " |
| Průchodnost | 10 mm |
| Q max | 10,0 m³/hod |
| Rozměry - délka | 306 mm |
| Sací schopnost - min. výška hladiny | 3 mm |
| Třída izolace | F |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vertikální instalace | Ano |
| Vnější průměr | 160 mm |
| Výrobce | Grundfos |
| Zpětná klapka | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Materiál - plášť čerpadla | plast |
| Ucpávka | mech. jednoduchá |
| P max | 0,7 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty (8)











Související produkty8
Rychlé info
-12%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
36 Kč
41 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x5/4"
Skladem
83 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 50x5/4"
Skladem
109 Kč
110 Kč
90,08 Kč bez DPH
90,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 20-32mm
Skladem
12 Kč
13 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 25-40mm
Skladem
14 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 32-50mm
Skladem
15 Kč
12,40 Kč bez DPH
12,40 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON PREMIUM - typ: 1" - 25m
Skladem
2 150 Kč
(86 Kč/m)
1 776,75 Kč bez DPH
1 776,75 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON PREMIUM - typ: 1" - 50m
Skladem
4 300 Kč
(86 Kč/m)
3 553,50 Kč bez DPH
3 553,50 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info


DAB VERTY NOVA 200 M, 230 V
Skladem
4 083 Kč
3 374,38 Kč bez DPH
3 374,38 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%


EASY PUMP EASY DW 400, 230 V
Skladem
2 055 Kč
2 350 Kč
1 698,35 Kč bez DPH
1 698,35 Kč bez DPH






