CAMON Slupovačka trávníku TC07
CAMON Slupovačka trávníku TC07
Slupovačka travních drnů, motor Honda GX160, šířka záběru 30 cm, hloubka záběru 1-3,5 cm. (Velká Británie). Více
Výrobce: CAMONKód produktu: 54810Doprava a platba
76 117 Kč s DPH
Slupovačka travních drnů, motor Honda GX160, šířka záběru 30 cm, hloubka záběru 1-3,5 cm. (Velká Británie). Více
Výrobce: CAMONKód produktu: 54810Doprava a platba
Příslušenství (3)



Příslušenství3
Rychlé info

CAMON Náhradní nůž (Cutting Blade) pro slupovačku TC07
Není skladem
1 791 Kč
1 480,17 Kč bez DPH
1 480,17 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Ochranné brýle s čirými skly
Skladem
156 Kč
128,93 Kč bez DPH
128,93 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mušlové chrániče sluchu - žluté
Skladem
179 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Použití
Profesionální slupovačka travního drnu s pojezdem(pohon zadních kol).Udělejte rychlou práci v jedné z nejnáročnějších prací na zahradě s pomoci naší osvědčené a důvěryhodné slupovačky travního drnu CAMON TC07 a během okamžiku založíte nový trávník. Naše zařízení je navržené a vyrobené ve Spojeném království a je vyrobeno tak, aby vydrželo použití pro domácí zahradníky , profesionální zahradníky a půjčovny.
Specifikace
Britský výrobce CAMON je specialistou na konstrukci strojů pro péči o trávník a své zkušenosti využívá k výrobě tvrdě pracujících a spolehlivých strojů již více než 25 let.
- motor Honda GX160 - 4,8 HP
- robustní odolný stroj
- šířka záběru 30 cm
- hloubka řezu 1 cm - 3,5 cm.
- vyměnitelný pracovní břit
- hmotnost 95 kg
Parametry
| Hmotnost | 93 kg |
|---|---|
| Rozměry (v x š x h) | 1020x1280x540 mm |
| Typ Dopravy | Individuální doprava |
| Úroveň hluku | 86 dB |
| Sklopná rukojeť | Ano |
| Výkon motoru | 3,6 kW / 4,8 HP |
| Maximální otáčky motoru | 3600 ot./min |
| Objem palivové nádrže | 3,1 l |
| Odtrh elektrod zapalovací svíčky | 0,7-0,8 mm |
| Motor | Honda GX160 |
| Palivo | Benzín |
| Jmenovité otáčky nástroje | 2800 ot/min |
| Náklon, max. | 20 ° |
| Počet nožů | 1 |
| Spotřeba paliva | 1,4 l/h |
| Objem olejové nádrže | 0,6 l |
| Typ motorového oleje | 10w/30 API SJ |
| Druh filtrace | Papírová/pěnová |
| Druh motoru | 4-taktní OHV, jednoválec |
| Šířka záběru | 30 cm |
| Hloubka záběru | 10-35 mm |
Související produkty (6)










Související produkty6
Rychlé info
-29%


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - REFLEXNÍ - typ: červené
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Výstražný kužel
Skladem
179 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%

IRRIGA Značkovací sprej červený
Skladem
198 Kč
199 Kč
163,64 Kč bez DPH
163,64 Kč bez DPH
Rychlé info
-16%


IRRIGA Profesionální laserový měřič vzdálenosti DM80, 0,05 - 80 m
Skladem
895 Kč
1 065 Kč
739,67 Kč bez DPH
739,67 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Ořezávač okrajů trávníku NEREZ
Skladem
1 999 Kč
1 652,07 Kč bez DPH
1 652,07 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


Baretto Rýhovač Barreto 912HM
Skladem
353 078 Kč
291 800 Kč bez DPH
291 800 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info


Classen Slupovačka trávníku CLASSEN PRO Hydro-Drive HSC-18A8
Skladem
245 699 Kč
203 057,02 Kč bez DPH
203 057,02 Kč bez DPH




















