PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (200 m) - typ: spon 40 cm
PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (200 m) - typ: spon 40 cm
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 200 m - spon 40 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,0 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 47763Doprava a platba
Běžná cena 2 200 Kč. Ušetříte 9% (200 Kč) 2 000 Kč s DPH 10 Kč/m
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 200 m - spon 40 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,0 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 47763Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
36,36 Kč bez DPH

IRRITEC Hlavice 1" se 6 vývody 16 mm, ABS
38,02 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - koleno 90° - PP
20,66 Kč bez DPH

IRRITEC DF koleno 16 mm, převlečné matice
14,88 Kč bez DPH

IRRITEC Koleno nástrčné 16 x 16 mm, ABS
7,44 Kč bez DPH


IRRITEC Nůžky na dělení PE potrubí do 20 mm
277,69 Kč bez DPH


IRRITEC Zemní úchyt PDL kapk. potrubí 16 mm - černý
5,79 Kč bez DPH
Použití
Díky tloušťce potrubí 45 mil (1,1 mm) je potrubí vhodné pro víceleté aplikace. Nejvíce se potrubí používá pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo na závlahu živého plotu v rezidenčních plochách domu. Dále je vhodné pro skleníky a méně rozsáhlé sady a vinice.Pro spojování potrubí se zde používají nástrčné tvarovky PP/ABS, nebo DF tvarovky se zajišťovací maticí.
Specifikace
Kapkovací potrubí Super GS je složeno z jednoduchého kapkovače cylindrického tvaru a polyethylenového 16 mm potrubí. Vykapávání je zajištěno pomocí jednostranného vykapávání 3 výtokovými otvory. Jednotlivé kapkovače nedisponují kompenzací tlaku a výtok se pohybuje v závislosti na vstupním tlaku, sklonitosti terénu, resp. délce potrubí, v rozmezí 2,0 - 3,5 l/hod na 1 kapkovač
Při optimálním tlaku 1 bar má potrubí výtok 2,0 l/hod na 1 kapkovač
Instalace v jedné linii při sponu 30 cm se doporučuje maximálně do 60 m.
Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 200 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | standard/DF |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,050 kg |
| Hmotnost svitku | 10 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 40-60 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 3 (1 x 3) |
| Podzemní instalace | Ne |
| Spon kapkovačů v potrubí | 40 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 45 mil - 1,1 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Výrobce | PLASTIC-PUGLIA |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,0 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ne |
Související produkty8


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
23,14 Kč bez DPH


Antelco SHRUBBLER 360 s bodcem, koncový
15,70 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH

Antelco IN-LINE filtr sítový nástrčný 16 mm - typ: 16/17
66,12 Kč bez DPH

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
578,50 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH
Alternativní produkty4


PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (400 m) - typ: spon 40 cm
3 304 Kč bez DPH


PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (50 m) - typ: spon 40 cm
496 Kč bez DPH


IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, (400 m) - typ: spon 40 cm
3 636 Kč bez DPH


IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, (100 m) - typ: spon 40 cm
826 Kč bez DPH





