IRRITEC LAYFLAT Přechod s převlečnou maticí
IRRITEC LAYFLAT Přechod s převlečnou maticí
Tvarovka s převlečnou maticí 52 x 2" pro hadice LAYFLAT 2" barva zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 5616Doprava a platba
154 Kč s DPH
Tvarovka s převlečnou maticí 52 x 2" pro hadice LAYFLAT 2" barva zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 5616Doprava a platba
Příslušenství (3)






Příslušenství3
Rychlé info
-10%


IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 2" 50 m
Skladem
5 200 Kč
5 750 Kč
(104 Kč/m)
4 297,50 Kč bez DPH
4 297,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC LAYFLAT HI hadice 6,0 - 7,0 bar - typ: 2" 50 m
Skladem
7 200 Kč
7 750 Kč
(144 Kč/m)
5 950,50 Kč bez DPH
5 950,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-53%


IRRITEC Svěrná objímka pro hadice LAYFLAT - typ: 73-79 mm
Skladem
83 Kč
175 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Použití
Pro vytvoření pevných spojů rozvodných hadic LAYFLAT. Tvarovka má vnitřní připojovací 2" nebo 3" závit a z druhé strany je nástrčná. Zajišťuje se pomocí svěrné objímky LAYFLAT.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Dimenze připojení na potrubí | 52 mm |
| Dimenze připojovacího závitu | 2 " |
| Max. pracovní tlak | 4,5 bar |
| Nástrčná tvarovka | Ano |
| Převlečná matice | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irritec |
| Typ tvarovky | přímý přechod |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-19%


Hunter PGV, 6/4" FF, s regulací průtoku
Skladem
1 670 Kč
2 050 Kč
1 380,17 Kč bez DPH
1 380,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRITEC TAPE P1 16 mm - 15 mil, spon 30 cm, 1.5 l/h (metráž)
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info


DAB K66-100T, 400 V
Skladem
20 564 Kč
16 995,04 Kč bez DPH
16 995,04 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRITEC D-FGG + vložka 155 mesh, 2"
Skladem
3 303 Kč
3 470 Kč
2 729,75 Kč bez DPH
2 729,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRITEC LAYFLAT hadice 4,0 - 4,5 bar - typ: 3" 50 m
Není skladem
10 000 Kč
10 450 Kč
(200 Kč/m)
8 264,50 Kč bez DPH
8 264,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


IRRITEC Závitová odbočka OFFTAKE 3/4" x LAYFLAT
Skladem
12 Kč
14 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%

IRRITEC LAYFLAT Přechod s vnějším závitem - typ: 52 x 2"
Skladem
169 Kč
195 Kč
139,67 Kč bez DPH
139,67 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRITEC LAYFLAT T-kus s vnějším závitem - typ: 52x2"
Skladem
397 Kč
415 Kč
328,10 Kč bez DPH
328,10 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-4%


IRRITEC LAYFLAT Přechod s převlečnou maticí - typ: 52 x 2"
Skladem
154 Kč
160 Kč
127,27 Kč bez DPH
127,27 Kč bez DPH




