IRRITEC D-FGG + vložka 120 mesh, 2"
IRRITEC D-FGG + vložka 120 mesh, 2"
-5%
Filtr připojovací závit 2" vně, vložka lamelová (disková) 120 mesh, filtrační plocha 916 cm2, 2 výstupy na manometr, PN 6 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6510Doprava a platba
Běžná cena 3 470 Kč. Ušetříte 5% (167 Kč) 3 303 Kč s DPH
Filtr připojovací závit 2" vně, vložka lamelová (disková) 120 mesh, filtrační plocha 916 cm2, 2 výstupy na manometr, PN 6 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6510Doprava a platba
Příslušenství (4)







Příslušenství4
Rychlé info
-5%


IRRITEC Vložka pro filtry DFGG a EDV - typ: vložka 80 mesh
Skladem
2 029 Kč
2 130 Kč
1 676,86 Kč bez DPH
1 676,86 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Vložka pro filtry DFGG a EDV - typ: vložka 120 mesh
Skladem
2 029 Kč
2 130 Kč
1 676,86 Kč bez DPH
1 676,86 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Vložka pro filtry DFGG a EDV - typ: vložka 155 mesh
Skladem
2 029 Kč
2 130 Kč
1 676,86 Kč bez DPH
1 676,86 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRITEC Náhradní těsnění pod víko pro filtry DFGG
Skladem
125 Kč
130 Kč
103,31 Kč bez DPH
103,31 Kč bez DPH
Použití
Zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro závlahový systém. Obvyklé použití filtrů FGG je u větších systémů s čerpadly, napojených na studnu nebo jímku. Filtr není vhodný pro domovní rozvody pitné vody a také není určen pro instalaci do interiéru. Ve srovnání se sítovým filtrem zde není riziko protržení vložky filtru - tj. nižší riziko zanesení systému nečistotami. Přesto se nehodí na silně znečištěné zdroje, neboť by se stejně jako sítový filtr musel příliš často čistit. Doporučený provozní tlak 2,5 - 4,5 bar, max. provozní tlak 5 bar. V případě instalace na vodovodním řadu nutná instalace za redukčním ventilem! Na filtru jsou připojovací závity 1/4" pro manometry - možnost měření tlaku na vstupu a výstupu. Šroubované víko je zajištěno samostatnou plastovou obručí, která jej tlačí k tělu a zajišťuje sevření lamelové vložky s jemností 120 mesh (130 µm). Max. průtok filtrem je 18 m3/h. Připojovací závit vnější 2". Barevné provedení filtru je černé. Barevné provedení vložky je červené.Specifikace
Parametry
| Barva filtrační vložky 120 mesh | červená |
|---|---|
| Dimenze odkalovacího otvoru (vnější) | 3/4 " |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 2 " |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-4,5 bar |
| Filtrační plocha | 916 cm² |
| Fixace šroubovaného víka ocel.obručí | Ano |
| Hmotnost | 3,96 kg |
| Jemnost filtrační vložky | 120 mesh |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Materiál | polypropylen |
| Materiál vložky filtru | polypropylen |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 5 bar |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Možnost instalace v interiéru | Ne |
| Možnost odkalení | Ne |
| Možnost připojení manometru (vstupní/výstupní tlak) | Ano |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| O-kroužek filtrační vložky filtru | Ano |
| O-kroužek víka filtru | Ano |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ne |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Qmax | 5 l/s |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 400 mm |
| Rozměry - výška | 306 mm |
| Tlaková odolnost (PN) | 6 bar |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ne |
| Výrobce | Irritec |
| Připojovací závit pro manometr | Vnitřní 1/4 " |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 63x2"
Skladem
156 Kč
128,93 Kč bez DPH
128,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1/4"
Skladem
25 Kč
27 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC Závitové nátrubky - mufny - typ: 2"
Skladem
102 Kč
84,30 Kč bez DPH
84,30 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 2"
Skladem
1 208 Kč
1 260 Kč
998,35 Kč bez DPH
998,35 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 2"
Skladem
342 Kč
355 Kč
282,64 Kč bez DPH
282,64 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 2"
Skladem
655 Kč
541,32 Kč bez DPH
541,32 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
Skladem
197 Kč
239 Kč
162,81 Kč bez DPH
162,81 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 63x5,8mm
Skladem
5 850 Kč
7 500 Kč
(117 Kč/m)
4 834,50 Kč bez DPH
4 834,50 Kč bez DPH
Alternativní produkty (5)








Alternativní produkty5
Rychlé info
-5%

IRRITEC D-FGG + vložka 80 mesh, 2"
Skladem
3 303 Kč
3 470 Kč
2 729,75 Kč bez DPH
2 729,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-30%


IRRITEC D-FTHF (ROTODISK 120 mesh) 2" BSP
Skladem
5 844 Kč
8 405 Kč
4 829,75 Kč bez DPH
4 829,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


DROP K - ROT filtr s podélným kartáčem - velikost 2"
Skladem
11 737 Kč
14 242 Kč
9 700 Kč bez DPH
9 700 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRITEC D-FGG + vložka 155 mesh, 2"
Skladem
3 303 Kč
3 470 Kč
2 729,75 Kč bez DPH
2 729,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC EDV filtr - velikost 2"
Skladem
12 082 Kč
12 690 Kč
9 985,12 Kč bez DPH
9 985,12 Kč bez DPH
