IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 40x1"
IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 40x1"
Přechod z potrubí na závit 40x1" (přímý přechod s vnějším závitem) - Mechanická tvarovka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4111Doprava a platba
81 Kč s DPH
Přechod z potrubí na závit 40x1" (přímý přechod s vnějším závitem) - Mechanická tvarovka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4111Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info
-8%


IRRITEC Náhradní zajišťovací matka zelená - CONNECTO - typ: 40 mm
Skladem
36 Kč
39 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů z nízkohustotního (PE-LD/ES) a středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém (PE-MD / PE-LLD) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
| 16x1/2" | PN 12,5; hmotnost: 0,024 kg |
| 16x3/4" | PN 12,5; hmotnost: 0,026 kg |
| 20x1/2" | PN 12,5; hmotnost: 0,028 kg |
| 20x3/4" | PN 12,5; hmotnost: 0,032 kg |
| 25x1/2" | PN 12,5; hmotnost: 0,038 kg |
| 25x3/4" | PN 12,5; hmotnost: 0,04 kg |
| 25x1" | PN 12,5; hmotnost: 0,042 kg |
| 32x3/4" | PN 12,5; hmotnost: 0,066 kg |
| 32x1" | PN 12,5; hmotnost: 0,068 kg |
| 32x5/4" | PN 10; hmotnost: 0,068 kg |
| 40x1" | PN 10; hmotnost: 0,114 kg |
| 40x5/4" | PN 10; hmotnost: 0,118 kg |
| 40x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,104 kg |
| 50x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,19 kg |
| 50x2" | PN 10; hmotnost: 0,192 kg |
| 63x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,286 kg |
| 63x2" | PN 10; hmotnost: 0,292 kg |
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | zelená |
| Dimenze připojení na potrubí | 40 mm |
| Hmotnost | 0,114 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnější |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 10 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
| Typ tvarovky | přímý přechod |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - T - kusy s vnitřním závitem na odbočce - typ: 40x1"x40 mm
Skladem
168 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - T - kusy s vnějším závitem na odbočce - typ: 40x5/4"x40 mm
Skladem
168 Kč
169 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - T - kusy - typ: 40 mm
Skladem
191 Kč
192 Kč
157,85 Kč bez DPH
157,85 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnějším závitem - typ: 40x5/4"
Skladem
88 Kč
72,73 Kč bez DPH
72,73 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 40 mm
Skladem
140 Kč
115,70 Kč bez DPH
115,70 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - Zátky na potrubí - typ: 40 mm
Skladem
79 Kč
80 Kč
65,29 Kč bez DPH
65,29 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x1"
Skladem
83 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - Spojky redukované - typ: 40x32 mm
Skladem
126 Kč
127 Kč
104,13 Kč bez DPH
104,13 Kč bez DPH























