IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 25x1/2"
IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 25x1/2"
Přechod z potrubí na závit 25x1/2" (koleno s vnitřním závitem) - Mechanická tvarovka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4354Doprava a platba
50 Kč s DPH
Přechod z potrubí na závit 25x1/2" (koleno s vnitřním závitem) - Mechanická tvarovka pro spojování potrubí z nízkohustotního polyethylenu PE-LD a středněhustotního polyethylenu PE-MD, zelená Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 4354Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info
-6%


IRRITEC Náhradní zajišťovací matka zelená - CONNECTO - typ: 25 mm
Skladem
17 Kč
18 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH
Použití
Mechanické spojování potrubních rozvodů závlahových systémů z nízkohustotního (PE-LD/ES) a středněhustotního (PE-MD) polyetylénu v jednovrstvém nebo dvouvrstvém (PE-MD / PE-LLD) provedení. U systémů bez tlakových rázů lze použít i na vysokohustotní flexibilní polyetylén (PE-HD, PE 80).Specifikace
| 20x1/2" | PN 10; hmotnost: 0,030 kg |
| 20x3/4" | PN 10; hmotnost: 0,036 kg |
| 25x1/2" | PN 10; hmotnost: 0,050 kg |
| 25x3/4" | PN 10; hmotnost: 0,056 kg |
| 32x3/4" | PN 10; hmotnost: 0,086 kg |
| 32x1" | PN 10; hmotnost: 0,088 kg |
| 40x1" | PN 10; hmotnost: 0,134 kg |
| 40x5/4" | PN 10; hmotnost: 0,132 kg |
| 50x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,226 kg |
| 63x6/4" | PN 10; hmotnost: 0,368 kg |
| 63x2" | PN 10; hmotnost: 0,372 kg |
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | zelená |
| Dimenze připojení na potrubí | 25 mm |
| Hmotnost | 0,050 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Materiál | polypropylen |
| Náhradní díly | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Roznášecí vložka | Ano |
| Svěrný kroužek | Ano |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Tlaková řada | PN 10 |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1/2 " |
| Vnější použití | Ano |
| Výrobce | Irritec |
| Zajišťovací matka | Ano |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - T - kusy s vnějším závitem na odbočce - typ: 25x3/4"x25 mm
Skladem
76 Kč
77 Kč
62,81 Kč bez DPH
62,81 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


IRRITEC CONNECTO - T - kusy - typ: 25 mm
Skladem
69 Kč
75 Kč
57,02 Kč bez DPH
57,02 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
38 Kč
42 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnějším závitem - typ: 25x1"
Skladem
31 Kč
36 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 25 mm
Skladem
48 Kč
53 Kč
39,67 Kč bez DPH
39,67 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC CONNECTO - Zátky na potrubí - typ: 25 mm
Skladem
31 Kč
33 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
30 Kč
33 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 25x1/2"
Skladem
35 Kč
28,93 Kč bez DPH
28,93 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-2%


IRIBLUE - Kolena s vnitřním závitem - typ: 25x1/2"
Skladem
41 Kč
42 Kč
33,88 Kč bez DPH
33,88 Kč bez DPH






















