IRRIGA Rozdělovač 4x1" s plochým těsněním
IRRIGA Rozdělovač 4x1" s plochým těsněním
Rozdělovač pro čtyři ventily, 1", s pěti převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (5x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13264Doprava a platba
Běžná cena 480 Kč. Ušetříte 10% (50 Kč) 430 Kč s DPH
Rozdělovač pro čtyři ventily, 1", s pěti převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (5x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13264Doprava a platba
Použití
Připojovací systém pro sestavy s elektomag. ventily 1" (s vnějšími závity) ve venkovních ventilových šachticích. Zahrady, komerční a veřejné plochy. Velmi snadná a rychlá instalace bez teflonu. Použití především u závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
TP rozdělovače se vyrábějí v provedení 2 - 4 ramenném. Na vstupu je rozdělovač opatřen převlečnou maticí. Na druhém konci je 1" vnější závit. Pro uzavření je vhodné použít zátku s obj. č. 13 270. Tato zátka obsahuje těsnicí O-kroužek, spoj tedy není nutné dále dotěsňovat.
| Barva převlečné matice | modrá |
|---|---|
| Barva těla | černá |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,224 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Počet převlečných matic | 5 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | ploché |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Velikost závitu | 1 " |
Související produkty8


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
514,88 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
433,88 Kč bez DPH


IRRIGA Přímý přechod FF 1" s plochým těsněním
53,72 Kč bez DPH


IRRIGA Kříž MFFF 1" s plochým těsněním
148,76 Kč bez DPH

IRRIGA Náhradní ploché těsnění
9,92 Kč bez DPH


IRIBOX Rozšíření - manometr
324,79 Kč bez DPH


IRIBOX Rozšíření - odbočka na zazimování
348,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty1


RAIN S.p.A RN rozdělovač 4x1", PVC
270,25 Kč bez DPH








