IRRIGA CT Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
IRRIGA CT Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
Rozdělovač, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (3x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13135Doprava a platba
962 Kč s DPH
Rozdělovač, 1", se třemi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilů (3x matka/1x vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13135Doprava a platba
Použití
Připojovací systém pro sestavy s elektromagnetickými ventily 1 "(s vnějšími závity) ve venkovních ventilových šachticích. Obvyklé použití - zahrady, komerční a veřejné plochy s vyšším tlakem.Specifikace
Parametry
| Barva převlečné matice | mosaz |
|---|---|
| Barva těla | mosaz |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,552 kg |
| Materiál | mosaz |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 3 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | pryžové |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Velikost závitu | 1 " |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-5%


IRRIGA Rozdělovač 3x1" s plochým těsněním
Skladem
347 Kč
365 Kč
286,78 Kč bez DPH
286,78 Kč bez DPH
Rychlé info


RAIN S.p.A RN rozdělovač 3x1", PVC
Skladem
247 Kč
204,13 Kč bez DPH
204,13 Kč bez DPH
