RAIN S.p.A RN přímý přechod FF 1" O-kroužek, PVC
RAIN S.p.A RN přímý přechod FF 1" O-kroužek, PVC
-1%
Přímý přechod 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu, (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Materiál PVC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13274Doprava a platba
Běžná cena 75 Kč. Ušetříte 1% (1 Kč) 74 Kč s DPH
Přímý přechod 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu, (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Materiál PVC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13274Doprava a platba
Použití
Specifikace
Parametry
| Barva převlečné matice | tmavě šedá |
|---|---|
| Barva těla | tmavě šedá |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Materiál | PVC |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Tlaková řada | PN 12 |
| Typ těsnění | ploché |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | přímý přechod |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-6%


IRRIGA Přímý přechod FF 1" s plochým těsněním
Skladem
65 Kč
69 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%
Novinka


IRRITEC Přímý přechod FF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
54 Kč
65 Kč
44,63 Kč bez DPH
44,63 Kč bez DPH
