Grundfos UNILIFT CC9-A1, 230 V
Grundfos UNILIFT CC9-A1, 230 V
-1%
Kalové čerpadlo, plovák, Qmax = 14 m3/hod, Pmax = 0.09 MPa, P2 0,78 kW, kabel 10 m Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 51000Doprava a platba
Běžná cena 8 656 Kč. Ušetříte 1% (111 Kč) 8 545 Kč s DPH
Kalové čerpadlo, plovák, Qmax = 14 m3/hod, Pmax = 0.09 MPa, P2 0,78 kW, kabel 10 m Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 51000Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
Skladem
113 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH
Použití
Ponorné kalové čerpadlo pro domácí použití. Pro čištění jímek, studní, odvodnění sklepů, šachet, pro běžné čerpání mírně znečištěné vody. Čerpadla Unilift CC mohou čerpat čistou vodu, spodní vodu a odpadní vodu obsahující pevné složky do průměru 10 mm. Čerpadlo přitom musí být zcela nebo částečně ponořeno v čerpané kapalině. Jestliže sejmete sací koš, Unilift CC se stane čerpadlem, které bude schopno odčerpávat kapalinu až do výšky její hladiny redukované na pouhé 3 mm. Sejmutí sacího koše můžete provést jediným pohybem tak, že mezi sací koš a plášť čerpadla vložíte plochý nástroj a lehce jím otočíte. Sací koš tím odskočí ze své instalační polohy. Chcete-li obnovit normální provoz čerpadla natlačte sací koš zpět do patřičné polohy na čerpadle. Čerpadlo má parametry - max. průtok 14 m3/hod, max.tlak 0,9 bar. Součástí je závitový nástavec, zpětná klapka a 10 m kabel s vidlicí.Specifikace
Parametry
| Délka kabelu | 10 m |
|---|---|
| Hloubka ponoru max. | 10 m |
| Hmotnost | 6,5 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,78 kW |
| Krytí IP | 68 |
| Materiál - oběžná kola | technopolymer |
| Maximální počet sepnutí | 20/hod |
| Monoblokové provedení | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Plovák | Ano |
| Připojovací závit (vnější) | 5/4-1-3/4 " |
| Průchodnost | 10 mm |
| Q max | 14,0 m³/hod |
| Rozměry - délka | 341,5 mm |
| Sací schopnost - min. výška hladiny | 3 mm |
| Třída izolace | F |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vertikální instalace | Ano |
| Vnější průměr | 160 mm |
| Výrobce | Grundfos |
| Zpětná klapka | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Materiál - plášť čerpadla | plast |
| Ucpávka | mech. jednoduchá |
| P max | 0,9 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty (8)











Související produkty8
Rychlé info
-12%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
36 Kč
41 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x5/4"
Skladem
83 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 50x5/4"
Skladem
109 Kč
110 Kč
90,08 Kč bez DPH
90,08 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 25-40mm
Skladem
14 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 32-50mm
Skladem
15 Kč
12,40 Kč bez DPH
12,40 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON PREMIUM - typ: 1/2" - 50m
Skladem
1 400 Kč
(28 Kč/m)
1 157 Kč bez DPH
1 157 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON PREMIUM - typ: 5/4" - 25m
Není skladem
3 300 Kč
(132 Kč/m)
2 727,25 Kč bez DPH
2 727,25 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON PREMIUM - typ: 5/4" - 50m
Skladem
6 600 Kč
(132 Kč/m)
5 454,50 Kč bez DPH
5 454,50 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-1%


DAB VERTY NOVA 400 M, 230 V
Skladem
4 513 Kč
4 558 Kč
3 729,75 Kč bez DPH
3 729,75 Kč bez DPH




