EASY PUMP EASY CW 200, 230 V
EASY PUMP EASY CW 200, 230 V
-7%
Kalové čerpadlo s plovákem, Qmax= 5,2 m3/hod, Pmax= 0,055 MPa, P2= 0,85 kW, max. velikost znečištění 5 mm, kabel 10 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50991Doprava a platba
Běžná cena 1 980 Kč. Ušetříte 7% (130 Kč) 1 850 Kč s DPH
Kalové čerpadlo s plovákem, Qmax= 5,2 m3/hod, Pmax= 0,055 MPa, P2= 0,85 kW, max. velikost znečištění 5 mm, kabel 10 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50991Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
Skladem
113 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH
Použití
Ponorné kalové čerpadlo pro domácí použití. Pro čištění jímek, studní, odvodnění sklepů, šachet, pro běžné čerpání mírně znečištěné vody obsahující pevné složky do průměru 5 mm. Čerpadlo přitom musí být zcela nebo částečně ponořeno v čerpané kapalině. Čerpadlo má parametry - max. průtok 5,2 m3/hod, max. tlak 0,55 bar. Součástí je závitový nástavec a 10m kabel s vidlicí.Specifikace
Parametry
| Délka kabelu | 10 m |
|---|---|
| Hloubka ponoru max. | 7 m |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Horizontální instalace | Ne |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý příkon motoru (P1) | 0,22 kW |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,085 kW |
| Krytí IP | 68 |
| Materiál - oběžná kola | plast |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Plovák | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | 1 " |
| Průchodnost | 5 mm |
| Q max | 5,2 m³/hod |
| Rozměry - délka | 306 mm |
| Sací schopnost - min. výška hladiny | 3 mm |
| Třída izolace | F |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vertikální instalace | Ano |
| Vnější průměr | 150 mm |
| Výrobce | EASY PUMP |
| Zpětná klapka | Ne |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Materiál - plášť čerpadla | plast |
| Ucpávka | mech. jednoduchá |
| P max | 0,55 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-8%

IRRIGA Lano průměr 5 mm
Skladem
11 Kč
12 Kč
9,09 Kč bez DPH
9,09 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON PREMIUM - typ: 1" - 25m
Skladem
2 150 Kč
(86 Kč/m)
1 776,75 Kč bez DPH
1 776,75 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON Hadice FLEX 01 - 1" - typ: metráž
Skladem
60 Kč
49,59 Kč bez DPH
49,59 Kč bez DPH
Rychlé info
-32%

IRRIGA Prodlužovací kabel 25m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka, lomený
Skladem
998 Kč
1 475 Kč
824,79 Kč bez DPH
824,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Nerezové spony na hadice - typ: 25-40 mm
Skladem
28 Kč
30 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON TOP ELASTIC - typ: 1" - 25m
Skladem
2 375 Kč
(95 Kč/m)
1 962,75 Kč bez DPH
1 962,75 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON GARDEN - typ: 1" - 25m
Skladem
1 925 Kč
(77 Kč/m)
1 591 Kč bez DPH
1 591 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Prodlužovací kabel 30 m, gumový, 3x1.5 mm, zásuvka s víčkem
Skladem
1 410 Kč
1 550 Kč
1 165,29 Kč bez DPH
1 165,29 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info


Grundfos UNILIFT CC5-A1, 230 V
Skladem
5 565 Kč
4 599,17 Kč bez DPH
4 599,17 Kč bez DPH


