Italtecnica PT/5, 400 V, rozmezí 2,7-4,4 bar
Italtecnica PT/5, 400 V, rozmezí 2,7-4,4 bar
-20%
Tlakový spínač 0.27-0.44 MPa, převlečná matka 1/4", 400V. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50692Doprava a platba
Běžná cena 375 Kč. Ušetříte 20% (74 Kč) 301 Kč s DPH
Tlakový spínač 0.27-0.44 MPa, převlečná matka 1/4", 400V. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50692Doprava a platba
Příslušenství (5)








Příslušenství5
Rychlé info
-13%

IRRIGA 5cestná armatura
Skladem
179 Kč
205 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Náhradní těsnění k tlak. spínačům TSA, PM, PT
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 1,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%
Novinka


ABB Softstarter PSR 25 pro čerpadla, ovládání 24 V AC
Skladem
8 724 Kč
9 335 Kč
7 209,92 Kč bez DPH
7 209,92 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
Skladem
370 Kč
305,80 Kč bez DPH
305,80 Kč bez DPH
Použití
U všech typů vodáren, pro závlahové systémy různých velikostí a s různými provozními parametry. Tlakový spínač PT ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném tlakovém rozmezí. Tlakový spínač je nastavitelný dle diagramu, který se dodává se spínačem. Na spínači se dá nastavit zapínací a vypínací tlak v rozmezí 1,5-5,5 bar. Z výroby je spínač nastaven na rozmezí 2,7 - 4,4 bar. Tento spínač je možno použít pro čerpadla 400 V. Při instalaci je výhodné použít prodloužení mezi tlakovým spínačem a 5-cestnou armaturou. Barevné provedení černé.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,40 kg |
|---|---|
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 400 V |
| Jmenovitý proud (I) | 16 (10) A |
| Krytí IP | 44 |
| Materiál | plast/ocel |
| Max. diferenční tlak | 2,3 bar |
| Maximální počet sepnutí | 100/hod |
| Možnost nastavení vypínacího tlaku | Ano |
| Možnost nastavení zapínacího a vypínacího tlaku | 1-4,8 bar |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Připojení (převlečná matka) | 1/4 " |
| Rozměry (v x š x h) | 100x104x60 mm |
| Spínací tlak z výroby nastaven | 2,7 bar |
| Teplota čerpaného média | 0 až 55 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | -10 až 55 °C |
| Typ kabelu | bez kabelu |
| Typ těsnící vývodky pro kabely | Pg 13,5 |
| Vypínací tlak z výroby nastaven | 4,4 bar |
| Min. diferenční tlak | 0,6 bar |
| Jmenovitý přetlak | 1 MPa |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-6%


IRRIGA Extra pevná teflonová těsnící páska, 19 mm, 15 m
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
Skladem
1 479 Kč
1 222,31 Kč bez DPH
1 222,31 Kč bez DPH
Rychlé info


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH3
Skladem
2 511 Kč
2 075,21 Kč bez DPH
2 075,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
Skladem
104 Kč
109 Kč
85,95 Kč bez DPH
85,95 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%

IRRITEC Manometr 0-6 bar, glycerinová náplň, Ø 63mm
Není skladem
325 Kč
329 Kč
268,60 Kč bez DPH
268,60 Kč bez DPH
Rychlé info


DAB K66-100T, 400 V
Skladem
20 564 Kč
16 995,04 Kč bez DPH
16 995,04 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

EATON Třífázový motorový spouštěč - typ: 4 - 6,3 A /400V
Skladem
1 073 Kč
1 125 Kč
886,78 Kč bez DPH
886,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


Global water solution GLOBAL stojatá nádoba, PN 10, 150 L
Skladem
11 126 Kč
13 875 Kč
9 195,04 Kč bez DPH
9 195,04 Kč bez DPH
Alternativní produkty (6)










Alternativní produkty6
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 2,7-4,4 bar
Skladem
1 050 Kč
867,77 Kč bez DPH
867,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-16%

Italtecnica NETTUNO 13A, 400 V
Skladem
16 137 Kč
19 320 Kč
13 336,36 Kč bez DPH
13 336,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA PC-10PAM 5/4 ", IP 68
Skladem
4 550 Kč
4 780 Kč
3 760,33 Kč bez DPH
3 760,33 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


Italtecnica BRIO TOP 2.0, 5/4"
Skladem
3 255 Kč
3 445 Kč
2 690,08 Kč bez DPH
2 690,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica Brio bez kabelu, 1"
Skladem
1 567 Kč
1 645 Kč
1 295,04 Kč bez DPH
1 295,04 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


Evak Pumps DPC-10 II A, Wi-Fi, rozmezí 0,01-10,0 bar, vidlice + zásuvka
Skladem
4 175 Kč
3 450,41 Kč bez DPH
3 450,41 Kč bez DPH








