Baretto Vyhazovací / čistící zub CUP TOOTH pravý, Barreto 712, 912
Baretto Vyhazovací / čistící zub CUP TOOTH pravý, Barreto 712, 912
Náhradní vyhazovací zub PRAVÝ pro stroje Barreto. Více
Výrobce: BarettoKód produktu: 54826Doprava a platba
777 Kč s DPH
Náhradní vyhazovací zub PRAVÝ pro stroje Barreto. Více
Výrobce: BarettoKód produktu: 54826Doprava a platba
Použití
Náhradní zub pro drážkovače Barreto.Specifikace
Robustní čisticí zub s otěruvzdornou navařovanou vrstvou (tvrdonávarkem) na čelní ploše. Zajišťuje dlouhou životnost při práci v abrazivních půdách. Určený pro odebírání materiálu z výkopu. Kompatibilní se stroji Barreto 712, Barreto 912 a dalšími rýhovači s řetězem typu COMBO.
Parametry
| Délka | 65 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 138,2 g |
| Materiál | Kalená legovaná ocel |
| Šířka | 62 mm |
| Výrobce | Barreto Manufacturing, Inc. |
| Rozteč otvorů | 31 mm |
| Orientace | Pravá |
| Povrchová úprava čelní strany | Návarka částic karbidu wolframu |
| Tloušťka materiálu | 5 mm |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info


Baretto Rýhovač Barreto 912HM
Skladem
353 078 Kč
291 800 Kč bez DPH
291 800 Kč bez DPH
Rychlé info


Baretto Rýhovač Barreto 712MTH
Skladem
274 174 Kč
226 590,08 Kč bez DPH
226 590,08 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


Baretto Náhradní filtr hydraulického oleje pro stroje Barreto
Skladem
1 683 Kč
1 390,91 Kč bez DPH
1 390,91 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
Novinka


Baretto Vyhazovací / čistící zub CUP TOOTH levý, Barreto 712, 912
Skladem
777 Kč
642,15 Kč bez DPH
642,15 Kč bez DPH



