ArtLights Jona Mini, 2,7 W, LED
ArtLights Jona Mini, 2,7 W, LED
Venkovní LED spot 12 V AC, 2,7 W. Kvalitní celohliníkové tělo s kloubovým podstavcem. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66341Doprava a platba
604 Kč s DPH
Venkovní LED spot 12 V AC, 2,7 W. Kvalitní celohliníkové tělo s kloubovým podstavcem. Transformátor není součástí balení. Více
Výrobce: ArtLightsKód produktu: 66341Doprava a platba
Příslušenství (1)

Příslušenství1
Rychlé info

ArtLights LED MR11, GU5.3, 1,7W, 12 V AC/DC
Skladem
151 Kč
124,79 Kč bez DPH
124,79 Kč bez DPH
Použití
Venkovní celohliníkové svítidlo Jona Mini je vhodné k efektnímu nasvícení drobných objektů a křovin v okrasných zahradách a dalších exteriérech. Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje teplého bílého světla o příkonu 2,7 W.Specifikace
Balení obsahuje:
- Svítidlo Jona s napájecím kabelem délky 2 m.
- LED světelný zdroj teplého bílého světla o příkonu 2,7 W.
- Trn sloužící k ukotvení svítidla do zeminy.
Balení neobsahuje transformátor.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dodáváno včetně světelného zdroje | Ano |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Index podání barev CRI | 82 |
| IP krytí | 44 |
| Materiál | hliník |
| Montáž | zemní trn |
| Možnost výměny světelného zdroje | Ano |
| Napájecí napětí | 12 V AC/DC |
| Příkon | 2,7 W |
| Připojovací kabel | 2 m 20AWG |
| Regulace jasu | Ne |
| Rozměry | 9x4x12 cm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 °C |
| Startovací napětí | 9 V |
| Střední doba života | 25000 hodin |
| Světelný tok | 250 lm |
| Třída ochrany | III |
| Typ patice | GU5.3 |
| Typ světelného zdroje | MR11 teplá bílá |
| Účinnost | >0.5 |
| Vypínač součásti zařízení | Ne |
| Vyzařovací úhel | 50 ° |
| Životnost - počet zapnutí | 10000 |
| Barevná teplota (teplota chromatičnosti) | 3000 K |
Související produkty (8)















Související produkty8
Rychlé info
-3%


ArtLights Sada dálkového ovladače a přijímače 12 V (max 150 W)
Skladem
1 745 Kč
1 799 Kč
1 442,15 Kč bez DPH
1 442,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


ArtLights Kabelový rozbočovač 1/3
Skladem
230 Kč
249 Kč
190,08 Kč bez DPH
190,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


ArtLights Hlavní kabel SPT-1, 10m
Skladem
501 Kč
515 Kč
414,05 Kč bez DPH
414,05 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 2 m
Skladem
273 Kč
290 Kč
225,62 Kč bez DPH
225,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


ArtLights Hlavní kabel SPT-3, 15m
Skladem
1 079 Kč
1 115 Kč
891,74 Kč bez DPH
891,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


ArtLights Prodlužovací kabel SPT-1, 120 W, délka 6 m
Skladem
307 Kč
325 Kč
253,72 Kč bez DPH
253,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


ArtLights Prodlužovací kabel SPT-3, 150 W, délka 10 m
Skladem
653 Kč
675 Kč
539,67 Kč bez DPH
539,67 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%

ArtLights Samořez. SCREW konektor SPT-1
Skladem
143 Kč
165 Kč
118,18 Kč bez DPH
118,18 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)






Alternativní produkty3
Rychlé info
-5%


ArtLights Minus, 2 W, LED
Skladem
1 101 Kč
1 155 Kč
909,92 Kč bez DPH
909,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


ArtLights Alder, 2 W, LED
Skladem
601 Kč
630 Kč
496,69 Kč bez DPH
496,69 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


ArtLights Jona, 3,4 W, LED
Skladem
901 Kč
744,63 Kč bez DPH
744,63 Kč bez DPH
